Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Film ve kitap ortak replikler

YazarMesaj
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

Film ve kitap ortak replikler Empty
MesajKonu: Film ve kitap ortak replikler   Film ve kitap ortak replikler I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:35 pm

1. “Sadece bir kere son sınıf oluyorsun. Bu tecrübeyi belgelemen gerek.” Alice Cullen
2. “Yani konuştuğumuz gibi, doğum gününü kutlamama izin vermiyorsun, öyle mi?” Edward Cullen
3. ”İyi bir radyo mu istiyorsun? Kendi arabanı kullan.” Bella Swan
4. “Her neyse. Volturi’yi rahatsız etmemelisin. Tabii ölmek istemiyorsan – ya da biz vampirler her nasıl yok oluyorsak.” Edward Cullen
5.”Bella, en son kutladığımız doğum günü Emmett’inkiydi ve 1935 yılındayı. Lütfen bu gece zor bir insan olup hevesimizi kırma.” Edward Cullen
6. “Bu filmi banyo edersem fotoğraflarda gözükecek misin?” Bella Swan
7. “Doğduğumdan beri geçen yaklaşık dört yüzyıllık süre boyunca Tanrı’nın bir şekilde var olup olmadığı konusunda beni kuşkulandıracak hiçbir şey görmedim. Aynada bir yansıma bile.” Carlisle Cullen
8. “Bella, sadece kâğıtla parmağını kestin. Bu, ölüm cezasını hak eden bir davranış değil.” Edward Cullen
9. “Tabii ki, seni daima seveceğim. Ama geçen gece olanlar bana bazı şeylerin değişim zamanının geldiğini gösterdi. Çünkü ben… olmadığım gibi olmaktan yoruldum, Bella. Ben insan değilim.” Edwar Cullen
10. “Sanki hiç varolmamışım gibi olacak.” Edward Cullen
11. “Sadece ‘O gitti’ deyip duruyor.” Sam Uley
12. “Başını belaya sokman bile bu şekilde suratını asmandan daha iyidir!” Charlie Swan
13. “Canına mı susadın sen?” Jessica Stanley
14. “Evet, şimdi ne yapıyoruz Bay Tamirci?” Bella Swan
15. “Bella’nın geri gelmesi ne hoş! Lauren Mallory, Jessica’ya
16. “O zaman sorumluluk duygumuza. Haftada iki kere.” Jacob Black
17. “Yaralandığın için neden özür diliyorsun?” Jacob Black
18. “Ne kadar güzel olduğunun farkında mısın?” Bella Swan
19. “En çok beni sevdiğin sürece ve yakışıklı olduğumu düşündüğün için sinir bozucu bir şekilde ısrarcı olmaya hazırım.” Jacob Black
20. ”Seni temin ederim, bu kişisel bir şey değil Bella. Sadece susadım… Laurent
21. “Eğer birilerini suçlamak istiyorsan neden parmağını o çok sevdiğin kokuşmuş kan emicilere doğrultmuyorsun?” Jacob Black
22. “Gördüm - Onların isimlerini söylerken sana ne yaptıklarını gözlerinde görebiliyorum.” Jacob Black
23. ”Sam Uley Jacob’ın bundan böyle benimle arkadaş olamayacağını söylüyor.” Bella Swan
24.”Eğer Jacob’ın bu Sam denen adamla yaptıkları yüzünden kızım tekrar depresyona girecekse, Jacob bana hesap vermek zorunda kalacak.” Charlie Swan
25. “Ne kadar sıkı sıkıya bağlı olduğumu hayal bile edemezsin…” Jacob Black
26. “Şey… Acaba kurtadam olmamayı deneyebilir misin?” Bella Swan
27. “Senin için doğru canavar olamadığıma üzgünüm, Bella. Galiba bir kan emici kadar iyi değilim, değil mi?” Jacob Black
28. “Gerçekten, koca bir köpeğe dönüşmemi umursamıyor musun?” Jacob Black
29. “Vampirler insanlarla bir değil.” Jacob Black
30. “Garip olan şeylere alıştım, biliyorsun.” Bella Swan
31. “Eminim asalak-sevici bize yardım etmek için ölüyordur!” Paul
32. “Kurt zıvanadan çıktı.” Embry Call
33. “Bahse girerim göründüğünden daha dayanıklıdır. Ne de olsa vampirlerle takılıyor.” Embry Call
34. “Kurtadamlarla takılmanın da kendine göre riskleri vardır.” Embry Call
35. “Sen vampir kız olmalısın.” Emily Young
36. “Bella bir yem değil.” Jacob Black
37. “Hoşçakal, Bella. Umarım ölmezsin.” Jacob Black
38. “Ne kadar hayat dolu olduğunu unutmuştum.” Alice Cullen
39. “Bu senin seçimin, Bella. Vampirler kasabayı terk ettikten sonra birçok kişiyle arkadaş olabilirdin. Ama sen bulabileceğin en korkunç canavarları seçtin.” Alice Cullen
40. “Ne bulacağını düşünüyordun ki? Ölmüş olmam haricinde yani. Etrafta ıslıklar çalarak hoplayıp zıplamamı mı bekliyordun? Beni bundan çok daha iyi tanıyorsun.” Bella Swan
41. “Burası yaşayan ölülerin yeriydi. Hala uykusundan çığlıklar atarak uyandığını duyuyorum…” Charlie Swan
42. “Anlaşmayı bozarsam Sam kızgınlıktan köpürür ve arkadaşını öldürürsem sanırım bundan fazla hoşlanmazsın.” Jacob Black
43. “İkimiz de insanken işler daha kolaydı, değil mi?” Jacob Black
44. “Pişmanlıklarını inanacak birine sakla.” Alice Cullen
45. “Senden daha uzun yaşamayı planladığını sanmıyorum.” Alice Cullen
46. “Planları hakkında ne kadar uzun düşünürse bizim için de o kadar iyi olur.” Alice Cullen
47. “Aslında Bella, her şey iyice saçma bir hal almaya başladı bence. Seni ben mi değiştirsem diye düşünüyorum.” Alice Cullen
48. “Araba hırsızlığı hakkında ne düşünüyorsun?” Alice Cullen
49. “Daha az dikkat çekecek bir araba seçemez miydin?” Bella Swan
50. “Bana güven, Bella. Her türlü engeli geçebilirim.” Alice Cullen
51. “Hala eskisi gibi kokuyorsun. Belki de cehennemdeyim; ama bu umurumda değil.” Edward Cullen
52. “Özetlemek gerekirse, bir uçurumdan atladı. Ama kendini öldürmeye çalışmıyordu. Bella bu aralar ekstrem sporlarla uğraşıyor da...” Alice Cullen
53. “Mutlu sonları severim. Onlara oldukça nadir rastlıyoruz.” Aro
54. “Kendine hâkim olma konusunda kimsenin Carlisle’ı geçebileceğini düşünmemiştim; ama sen onu utandıracak derecede iyisin bu işte.” Aro
55. “Jane ve Alec’ten bu yana böylesine bir yetenekle karşılaşmamıştık. Eğer bize katılırsa olacakları hayal edebiliyor musun?” Aro
56. “Bizim sırlarımıza ihanet ederse, onu öldürmeye hazır mısın? Bence değilsin.” Caius
57. “Bella’nın bana gelen kokusu gibi, o şekilde kokan birisine taktıkları bir isim var. Ona benim şarkıcım diyorlar çünkü onun kanı benim için şarkı söylüyor.” Edward Cullen
58. “Bir daha sakın beni bu duruma sokma.” Esme Cullen
59. “Lütfen beni affettiğini söyle.” Rosalie Hale
60. “Kendine gelene kadar sayılmaz, Rose.” Emmett Cullen
61. “”Ben öldüm, değil mi? Boğuldum. Saçmalık, saçmalık, saçmalık! Bu Charlie’yi öldürecek. Bella Swan
62. “Eğer cehenneme gitmiş olsaydım, sen benimle olmazdın.” Bella Swan
63. “Romeo’yu bir daha asla eleştirmeyeceğim.” Edward Cullen
64. “Seni sevdiğimi binlerce kez söylememden sonra, nasıl olur da, o tek kelimenin benimle ilgili inancını yıkmasını sağlarsın?” Edward Cullen
65. “Gözlerinde görebiliyordum, seni istemediğime gerçekten de inanmıştın. En anlamsızı, en komiği de sana ihtiyacım olmadan yaşayabileceğimi düşünmendi!” Edward Cullen
66. “Beni sevmeni hiçbir zaman mantıklı bulmamıştım.” Bella Swan
67. “Bella, senden önce, hayatım tıpkı aysız bir gece gibiydi. Çok karanlık, ama yıldızlar vardı, sebepler… Ve sen gökyüzüme meteor gibi girdin. Ve bir anda her şey yanmaya başladı, parlaklık vardı, güzellik vardı. Sen gittiğinde ve meteor ufka düştüğünde, her şey simsiyah oldu. Hiçbir şey değişmedi ama gözlerim ışık yüzünden kör olmuştu. Artık yıldızları da göremiyordum. Ve artık hiçbir şeyin bir anlamı yoktu.” Edward Cullen
68. “Neredeyse doksan sene boyunca kalbim hiç atmadı. Ama bu durum farklıydı – sanki kalbim yerinden sökülmüş gibiydi, içim oyulmuştu. Sanki içimdeki her şeyi burada seninle bırakmıştım.” Edward Cullen
69. “Sensiz olamam; ama ruhunu da yok etmeyeceğim.” Edward Cullen
70. “Dur bir saniye – sanırım burada bir şeylerin farkına varıyorum.” Bella Swan
71. “Sen en azından çaba gösterdin. Rutinlerini sürdürürek Charlie için normal bir hayat yaşamayı denedin. Ama ben iz sürerken…. Tamamen işe yaramazdım.” Edward Cullen
72. “Eğer beni insan olarak bırakıp Volturileri üzerimize çekmek gibi aptalca bir şey yapmak istiyorsan, o zaman ailenin de bu konudaki fikirlerini almalıyız.” Bella Swan
73. “Keşke benim için de hayır oyunu kullanabilecek birileri olsaydı.” Rosalie Hale
74. “Onsuz yaşamamayı seçtin, bu da bana başka seçenek bırakmıyor.” Carlisle Cullen
75. “Cidden, Bella! Seni öldürmeden nasıl dönüştürebileceğim hakkında bir fikrim yok.” Alice Cullen
76. “Egomu zedeliyorsun, Bella. Sana evlenme teklif ediyorum ve sen bunun bir şaka olduğunu düşünüyorsun.” Edward Cullen
77. “Artık yüz on yaşına geldim sayılır. Sanırım artık hayatıma bir çekidüzen vermenin zamanı geldi.” Edward Cullen
78. “Charlie… Muhtemelen seni öldürmeyecek, ama bunu düşünüyor.” Edward Cullen
79. “Anlaşma oldukça özel. Eğer bir insanı ısırırlarsa ateşkes sonra erer. Isırmaktan bahsediyorum, öldürmekten değil.” Jacob Black
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com

Film ve kitap ortak replikler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Röportajlar
» New Moon Film Hataları
» Kitap Tanıtımı
» Kitap Tanıtımı
» Tutulma e-kitap